LOGA

Tvoříme firemní loga pro jejich další použití v propagaci firmy. Vytvoříme logotyp, převedeme stávající rastrová loga do křivek. Níže uvádíme některá loga, která jsme zpracovali.

PŘÍBĚH LOGA KORÁLKU


Korálek Wibeduo
I věci mohou mít svá loga, pokud jsou to předměty velkého významu ... Zde Vám mohu ukázat příběh vzniku loga pro korálek Wibeduo. Základním zadáním zde bylo využití tvaru korálku a jeho názvu. Když začnu tvořit logo, mám nepřeberné množství možností, kterou cestou se dám a v jakém duchu styl loga bude. A já vám nyní povím, čím se mohu inspirovat při tvorbě loga. Korálky mají různé barvy, a různé povrchy. Dole jsou čtyři pohnutky, které mohou grafika zavést na cestu tvorby vizualizace loga. Vše můžete vzít za různé konce.
Logo korálek 1
Logo korálek 2
Něco ze světa dospěláckých příběhů. Tak to dopadne, když se u tvorby dívám na televizi. Běžel film ve které se Uma Thurmen mstí ve filmu Kill Bill. Docela už maličko děsivé. Nevím jak by to dopadlo, při pohledu na horor se zombí. :-)
Logo korálek 3
Logo jsem tvořila v roce 2018, v době výročí 100 let založení samostatného Československa. První návrh měl barvy trikolory s perlou - symbolem nového začátku v němž se zrcadlí W.
Logo korálek 4
Jsme-li u pohádek, tak si představte co se stane, když vše visí "na vlásku". Ostatně každý korálek je nakonec navlečen na vlásek či nitku.
Logo korálek 5
Fialová je kombinací "teplé" červené a "studené" modré. Fialová barva stojí tedy v pomyslné energetické rovnováze, stejně jako 50% šedá. Noblesní "W" mu dodává lehkou pohádkovou atmosféru stylu "fialové hodiny", času před usnutím, kdy je ten správný čas na příjemné rozjímání ... bylo, nebylo ... 

BANNERY PRO ELEKTRONICKOU  PREZENTACI

Slouží pro použití v internetové propagaci vaší firmy.

Uděláme rozměry bannerů, jaké budete požadovat.

Banner pro web 01
Banner pro web 02

Banner pro web 03
Banner pro web 04

Banner pro web 05

NEWSLETTERY

Používáme nástroj pro newslettery, který ideálně pracuje s daty, s obrázky a s adresami zákazníků. Pravidelná informace pro Vaše zákazníky je velice důležitá a vy zůstáváte stále v jejich povědomí.