WEBOVÁ TVORBA

Proč dělat web s námi?  Je to snadné.  Za vším hledej kvalitní grafiku a poutavý text. To všechno umíme.  Nezapomínáme na kvalitní dohledatelnost na Seznam a Google.

Nižší cena webu ve srovnání se starými strukturami.


Responzivní web snadno dohledatelný v českých vyhledávačích.


Když grafik dělá web tak dokáže efektivně zpracovat  vaše obrázky.

Než začnu tvořit jakýkoli grafický produkt, chci o firmě vědět co nejvíc. Čím má být grafika obsáhlejší, tím víc musím proniknout do samotné podstaty firmy ... vidět všechny úspěchy a plány, krásné výtvory a cesty kterými se vydáváte. Nemám ráda když si někdo hraje na něco, co není, ale dokážu v lidech vidět to dobré co všichni nosíme v sobě a zrcadlit vaši milovanou práci prostřednictvím webu.


Web pro firmu v Královéhradeckém kraji zabývající se zemními pracemi, čištěním a prohlídkou kanalizace, odvozem fekálu a drobnými stavbami.


Web malého rozsahu pro firmu zabývající se převážně úklidem výrobních prostor.


Web pro stavební společnost B. J. Stav a Development. Je to můj vymazlený web a musím přiznat, že jsem si moc přála pracovat pro stavební společnost a vidět tu nádhernou práci, která mne nikdy nepřestane bavit. Zde jsem vizualizovala i typové domy do 3D náhledu. Věřím, že všichni ocení kvalitu a odbornost prací této skvělé firmy.  


Webové stránky pro ryze technickou firmu zabývající se výrobou speciálních technologických zařízení. Také díky mojí práci na obsáhlém multijazyčném webu jsou mimořádné výrobky firmy Zikmund poptávané po celém světě.


Web pro podologickou společnost. Díky naší práci na webu dostala paní Lásková exkluzivní zastoupení pro ČR v prodeji speciální medicinální kosmetiky od společnosti HFL laboratories.


Webové stránky pro autobusovou přepravní společnost. Jednoduché a přehledné. Stránky zaznamenaly velkou efektivitu u cílových zákazníků i díky správné registraci u vyhledávacích společností Google a Seznam.